В Цхінвалі знову побачили грузинські танки на кордоні

Міністерство оборони Південної Осетії зафіксувало в п'ятницю на кордоні республіки посилення грузинських військ.

Міністерство оборони Південної Осетії зафіксувало в п'ятницю на кордоні республіки посилення грузинських військ. Про це повідомляє держкомітет з інформації і друку республіки з посиланням на заступника міністра оборони Південної Осетії Ібрагіма Гассєєва.

"Вранці 9 січня відмічена поява чотирьох одиниць бронетехніки і 16-ти вантажних автомашин в селищі Мереті, в районі Прісських висот в прикордонній зоні. Якщо врахувати, що в кожній машині можуть бути як мінімум двадцять людей, то Грузія перекинула до Мереті як мінімум 300 військових", - сказав Гассєєв.

Він також відзначив, що "зафіксована поява грузинської техніки і військ в районі сіл Атоци, Кнольові і Двані".

В той же час заступник міністра оборони Південної Осетії висловив заклопотаність позицією спостерігачів Євросоюзу в прикордонних зонах.

"Викликає подив позиція спостерігачів ЄС. Чому вони не задаються питанням, для чого грузинська сторона перекидає до осетинського кордону війська? В світлі останніх подій нам незрозумілі місце і роль спостерігачів ЄС", - сказав Гассєєв.

Він підкреслив, що, зі свого боку, Південна Осетія уважно спостерігає за подіями, що відбуваються біля її кордонів, і готова до будь-яких несподіванок. "Якщо грузинська сторона готує провокації, то, перш ніж приступити до їх реалізації, хай подумає про можливі наслідки", - підкреслив заступник міністра оборони Південної Осетії.

Раніше, 4 січня Грузія заявляла про стрілянину з абхазького боку кордону. У МВС республіки заявляють, що був обстріляний поліцейський пост. Абхазія, у свою чергу, заперечує свою причетність до інциденту і вважає, що грузинська сторона під цим приводом стягує війська до кордону.

В Цхінвалі 29грудня 2008 року у держкомітеті інформації і друку Південної Осетії з посиланням на міністерство оборони вже заявляли, що Грузія стягує війська до кордонів Південної Осетії.

"За оперативною інформацією, грузинська сторона перегнала в Горі, де дислокується танковий батальйон, 28 танків. Також в селі Нікозі, в безпосередній близькості від кордону Південної Осетії, помічена поява бронетранспортерів "Кобра", - йшлося в повідомленні.

У МВС Грузії підтвердили інформацію про знаходження у ряді сіл Цхінвальського регіону броньованих поліцейських машин "Кобра" і заявили, що про це проінформовані спостерігачі Євросоюзу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: