В Туреччині відреагували на санкції Євросоюзу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Анкара збирається ще більше активізувати свою газодобувну діяльність.

В Міністерстві закордонних справ Туреччини вважають, що напередодні накладені санкції ЄС на незаконне буріння шельфу поблизу узбережжя Кіпру не вплинуть на видобуток газу.

Про це 16 липня повідомили у пресслужбі МЗС.

Зазначається, що санкції Євросоюзу не мають вплинути на видобування газу в східній частині Середземного моря. Окрім цього, Анкара збирається ще більше активізувати свою газодобувну діяльність.

"Рішення, ухвалене Радою ЄС вчора (15 липня), не вплинуть на рішучість нашої країни продовжувати роботи з видобування вуглеводнів у східній частині Середземного моря", - йдеться в заяві МЗС.

В турецькому зовнішньополітичному відомстві зазначили, що геологорозвідувальні роботи поблизу кіпрського узбережжя проводяться "для захисту власних прав на континентальному шельфі", а також "для захисту прав турків-кіпріотів, які є співвласниками ресурсів острова".

Нагадаємо, що міністри закордонних справ країн Євросоюзу у понеділок, 15 липня, ухвалили штрафні заходи у відповідь на дії Туреччини з розвідування газових та нафтових покладів і буріння поблизу узбережжя Кіпру.

В оприлюдненому тексті рішення зазначається, що йдеться, зокрема, про скорочення фінансових виплат Євросоюзу Туреччині та припинення переговорів щодо угоди про авіасполучення.

ВідеоЄвропейські лідери підтвердили збереження санкцій проти Росії

Санкції проти Росії будуть збережені, а Україну чекає нова порція економічної допомоги. Такі результати 21 саміту Україна-ЄС. Президент України з президентами Європейської ради та Єврокомісії у Києві домовилися, що невдовзі Україна зможе отримати 500 мільйонів євро макроекономічної допомоги.  

Європейські лідери підтвердили збереження санкцій проти Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції