Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Китаї може бути значно більше заражених коронавірусом, ніж повідомляють - CNN

Дослідники кажуть, що кількість хворих в Ухані може сягати 130 тисяч людей.

Близько 75 815 людей могли заразитися коронавірусом у китайському Ухані, повідомляє CNN із посиланням на дослідження гонконгських дослідників.

Використовуючи математичні моделі, автори підрахували, що кількість постраждалих коливається від 37 304 до 130 330.

"Показники можуть бути значно вищими за кількість підтверджених випадків, оскільки не усі заражені звертаються за медичною допомогою", - каже співавтор дослідження Габріель Леун.

Також, за словами дослідників, показники можуть різнитися через часовий проміжок між зараженням, появою симптомів та лабораторно підтвердженими результатами.

Автори наголошують, що через відсутність "детальної хронології звернень пацієнтів із ймовірними або підтвердженими симптомами коронавірусу, справжні масштаби епідемії та її пандемічний потенціал залишаються незрозумілим".

Вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань. Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами. 

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припав на найгірший час - святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують - приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

26 січня стало відомо, що смертоносний коронавірус з Китаю може передаватися в інкубаційний період, коли людина навіть не підозрює, що вона хвора. Інкубаційний період триває від одного до 14 днів. 

30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 137 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції