В Ухані вперше від початку пандемії коронавірусу учні повернулися до шкіл

Дата публікації
Перегляди
504
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Ухані вперше від початку пандемії коронавірусу учні повернулися до шкіл

Фото: Associated Press

У січні в Ухані почався суворий карантин, який тривав два місяці.

У китайському Ухані, у якому спалахнув коронавірус, 6 травня учні старших класів вперше від січня повернулися до навчальних закладів, пише СNN.

Загалом у місті 57,8 тисяч учнів повернулися до шкіл. Відкрився 121 навчальний заклад у місті, зокрема 83 середніх та 38 професійно-технічних шкіл.

Першими повернуться учні старших середніх класів, яким потрібно підготуватися до іспиту для вступу до університетів. Зазвичай їх проводять 7-8 червня кожного року, але через карантин у нинішньому році вони відбудуться 7-8 липня.

Слід зауважити, що  молодші класи середньої школи повертаються до навчання поетапно.

За офіційними даними, всі вчителі та школярі пройшли тестування на коронавірус. 

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву коронавірусній хворобі з Китаю - COVID-19. У самому Китаї її раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом і ця цифра продовжила зростання. Водночас перший хворий із Чернівців успішно вилікувався та був виписаний з лікарні

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Життя після карантину: китайська провінція Хубей відновлює внутрішнє авіасполучення

Життя після карантину: китайська провінція Хубей відновлює внутрішнє авіасполучення

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
504
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація