В Ухані зцілених від коронавірусу знову помістили на карантин

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Пацієнти пробудуть на карантині ще два тижні.

В Ухані тих, хто одужав від коронавірусної інфекції Covid-19, вирішили знову помістити на двотижневий карантин для медичного спостереження. 

Це сталося після того, як у кількох вже виписаних пацієнтів виявили ознаки коронавірусу, повідомляє South China Morning Post.

Китайські медексперти, які працюють в епіцентрі спалаху Covid-19, вирішили організувати повторний карантин, аби запобігти поширенню інфекції. Вони припускають, що дехто із тих, хто вилікувався, може все ще переносити вірус та бути заразним.  

"Можливо, у виписаних пацієнтів ще є віруси або фрагменти вірусних генів", - сказав заввідділення інфекційних хвороб лікарні № 8 в Гуанчжоу Цай Вейпінг. - Досі невідомо, чи є вони заразними. Це новий збудник, і ми ще не маємо достатньо досліджень для його розуміння".

Він також додав, що можливе повернення хвороби не вважають рецидивом, оскільки "аналізи показують, що запалення легень у виписаних пацієнтів відступає".

Відео Медики з Уханя виявляють повторне зараження коронавірусом у пацієнтів, яких вважали зціленими

Перші смерті від коронавірусу - на круїзному лайнері з українцями. Медики повідомляють про загибель двох літніх пасажирів судна, що стоїть біля берегів Японії. Загалом, кількість жертв коронавірусу у світі сягнула 2129. Інфіковано більше 7700 людей.  Більше про коронавірус

Медики з Уханя виявляють повторне зараження коронавірусом у пацієнтів, яких вважали зціленими

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передався і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 236 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції