В українському МЗС нагадали російським дипломатам про контрабанду кокаїну

В українському МЗС нагадали російським дипломатам про контрабанду кокаїну

Фото: УНІАН

Фігурантам “кокаїнової справи” загрожує до 25 років позбавлення волі.

Речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко нагадав про скандал із чотирма російськими дипломатами, яких визнано колегією присяжних суду в Москві винними у контрабанді великої партії кокаїну із Аргентини.

Про це він написав у вівторок, 14 грудня, на  своїй сторінці у Facebook.

За його словами, ця справа стосується спроби вивезти російським державним літаком з посольства в Аргентині до Росії 400 кг кокаїну на 35 мільйонів євро. Завтра російським дипломатам повинні оголосити вирок.

Олег Ніколенко висловив припущення, що в російському МЗС вирішили відвернути увагу від цього скандалу, зокрема, поширюючи фейк про нелегальний продаж громадянства мігрантам в українському посольстві в Лівані.

“Очевидно, що інсинуації про українських дипломатів стали побічним ефектом російської кокаїнової справи”, — сказав він.

Раніше офіційна представниця МЗС РФ Марія Захарова заявила, що українські чиновники нібито продають нелегальним мігрантам із Близького Сходу туристичні візи в Україну “за 3 тисячі євро”, а згодом вони за 20 тисяч євро купують українське громадянство.  

Нагадаємо, раніше у МЗС Росії порівняли напис "Слава Україні", який присутній на футболках збірної України, з нацистським вітанням "Хайль Гітлер!"

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація