Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В улюбленій крамниці Черчилля часів Другої світової війни знайшли понад мільйон доларів

Гроші, що пролежали майже 80 років, не дуже добре збереглися.

У британському місті Брайтон, під час ремонту в старому приміщенні, де колись був розташований магазин одягу Bradley Gowns, робітники знайшли купу грошей.

Як повідомляє CNN, це були заховані під підлогою старі банкноти загалом на суму 30 тисяч фунтів. Зараз вона еквівалентна мільйону фунтів стерлінгів (1,34 мільйона доларів).

Однак гроші, що пролежали майже 80 років, не дуже добре збереглися.

Гроші часів другої світової
CNN
Гроші пролежали у схованці майже 80 років.

Під час Другої світової війни магазин належав кравцеві, і там дуже любили одягатися Вінстон Черчилль і його дружина Клементина.

Припускають, що гроші були заховані в роки війни одним з членів сім'ї Бредлі, власників, у яких було єврейське коріння, в зв'язку з чим вони побоювалися приходу нацистів.

Єдиний живий спадкоємець колишньої модної імперії Говард Бредлі говорить, що його бабуся і дідусь пережили низку найпотужніших авіаударів в Лондоні. І, можливо, вирішили, що Брайтон (де була філія їхньої лондонської крамниці) - більш безпечне місце.

Черчілль та Клементін
Getty Images
Вінстон Черчилль з дружиною.

Він сказав CNN, що був "шокований", але "дуже схвильований", коли вперше зв'язався з місцевим репортером і повідомив про історичне відкриття.

Магазини Bradleys продавали дорогий одяг. Серед їхніх клієнтів, крім Черчилля і його дружини, були члени королівської сім'ї, зірки Голлівуду і французька актриса Бріжіт Бардо.

Залиште свій коментар

Вибір редакції