В Япончика стріляли кулею зі зміщеним центром тяжіння

На думку експертів, кримінального авторитета В'ячеслава Іванькова хотіли не вбити, а змусити страждати.

У Москві терміново прооперували пораненого в результаті замаху кримінального авторитета В'ячеслава Іванькова, більше відомого під прізвиськом Япончик.

З'ясувалося, що 69-річного Іванькова розпочався перитоніт. Гній потрапив у внутрішні органи, загальний стан пораненого різко погіршився. Іванькова підключили до апаратів штучної вентиляції легенів.

Замах на Япончика стався ввечері 28 липня. Наразі стало відомо, кримінального авторитета поранили кулею з хрестоподібним розпилом. До такого висновку дійшли медичні експерти, які дослідили характер поранення.

"Це можна зрозуміти, якщо порівняти вхідний і вихідний отвори. Вхідна рана не перевищує в діаметрі 1 сантиметра, тоді як на виході куля залишила величезну дірку", - розповіли у правоохоронних органах.

Фахівці встановили, що розпил був подвійним, тобто хрестоподібним. Така куля при вході в тіло розкривається "трояндочкою", унаслідок чого вражає максимально. Крім того, у обробленої напилком кулі зміщується центр тяжіння. При попаданні вона змінює траєкторію і немов по спіралі проходить через весь організм, ушкоджуючи тканини і кістки.

Експерти вважають, що замовники не ставили перед виконавцем завдання усунути клієнта. "Буває так, що кілери отримують завдання завдати здоров'ю жертви максимальної шкоди з тим, щоб вона довго мучилася, страждала", - пояснили джерела в силових структурах.

Єдине поранення в живіт Япончик отримав в результаті пострілу з гвинтівки СВД кулею 7,62-міліметрового калібру. Куля пройшла по тілу Іванькова 16,2 сантиметра, а кілер стріляв з відстані близько 75 метрів. У пораненого розвинувся гідростатичний шок, після чого утворилася хвиля, яка своїм тиском вразила навколишні тканини.

Читайте також:

У Москві скоєно замах на Япончика

На Сумщині затримали 15 кримінальних авторитетів

Заарештовано кілера, який стріляв в Ісу Ямадаєва

Організатора "великого пограбування потягу" випустили на волю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: