В Японії амністують понад півмільйона злочинців на честь інтронізації нового імператора

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Це будуть люди, засуджені лише за дрібні злочини.

Понад півмільйона дрібних злочинців будуть помилувані в Японії наступного тижня на честь інтронізації імператора Нарухіто. 

Про це повідомляє CNN

Близько 550 000 людей будуть амністовані, щоб заохотити злочинців стати на шлях виправлення, заявив головний секретар Кабміну Йошігіде Суга.

Серед амністованих будуть люди, яких визнали винними і оштрафували за незначні правопорушення, включаючи порушення правил дорожнього руху, крадіжки та фальсифікацію виборів, за умови, що вони сплатили штраф щонайменше три роки тому. Також можуть помилувати людей, які не змогли сплатити штрафи через фінансові труднощі. Однак ті, хто вчинив тяжкі злочини, претендувати на амністію не будуть.

Відповідно до японського законодавства, злочинці повинні чекати п'ять років після засудження за незначне правопорушення або сплату штрафу, перш ніж вони зможуть складати іспити та отримувати національні ліцензії. Очікується, що помилування скасують ці обмеження, хоча вони не будуть знімати судимість зі злочинців.

Фотогалерея В Японії відбулася церемонія сходження на престол нового імператора (7 фото)

Нагадаємо, 1 травня новий імператор Японії Нарухіто офіційно посів престол Хризантеми, ознаменувавши нову імперську епоху Рейва в країні. Різні церемонії інтронізації Нарухіто триватимуть ще упродовж кількох місяців. 22 жовтня відбудеться церемонія проголошення інтронізації імператора. Після цього Нарухіто та його дружина проїдуть лімузином з відкритим верхом вулицями Токіо та візьмуть участь у банкетах з більш ніж 2 000 гостями в цьому ж місяці. У листопаді відбудеться велика церемонія подяки – імператор буде приносити жертви божествам предків і молитися за мир і процвітання Японії та її народу. Церемонії завершаться візитами імператора до мавзолеїв минулих імператорів, можливо, до кінця року. 

Відео "Гра престолів" у реальному житті: стюардеса стала королевою, а японський імператор зрікся престолу

Не за серіальний залізний трон борються наші титуловані сучасники. Їх утримують з державних бюджетів, витрачаючи мільйони і мільярди, декому досі поклоняються, як богам. За такого життя і за такої пильної народної уваги до кожного кроку і вчинку, здавалося б, королівські особи мали би плекати традиції і мораль. Утім, одразу три монарші двори змусили світ заговорити про себе. Вибудовані століттями королівські звичаї порушили в Британії, Таїланді та Японії.    

"Гра престолів" у реальному житті: стюардеса стала королевою, а японський імператор зрікся престолу

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції