В Японії  назвали новий склад Кабміну

Японський Кабінет міністрів вже має новий склад. Очікують на затвердження імператором.

Новий генеральний секретар уряду Японії Юкіо Едано оголосив склад нового кабінету міністрів.

Едано також займатиметься питаннями Окінави і так званих "північних території", як у Японії називають південні Курили.

Міністром юстиції Японії призначений Сацукі Еда.

Комітет державної безпеки очолив Кансей Накано.

Пост міністра економіки та промисловості обійняв Банрі Кайеда, який очолював міністерство економічної та фінансової політики.

На посаду міністра економічної та фінансової політики призначено Каору Йосано, який обіймав пост міністра економіки в уряді Таро Асо. Заради того, щоб зайняти місце міністра в уряді Наото Кана, йому довелося залишити посаду співголови створеної ним у минулому році партії "Вставай, Японія!" і вийти з цієї партії. Він буде відповідати за реформу податкової системи та соціального страхування.

Міністерство державних земель, інфраструктури, транспорту та туризму очолив Акіхіро Охата, який обіймав пост міністра економіки і промисловості.

Свої пости зберегли 11 міністрів з колишнього складу.

Необхідність перестановок в уряді була викликана вимогами опозиції відправити у відставку колишнього генерального секретаря уряду Іосіто Сенгоку і міністра державних земель, інфраструктури, транспорту та туризму Суміо Мабуті, поклавши на них відповідальність за неправильні дії навколо інциденту із зіткненням китайського траулера з суднами японської служби безпеки на морі близько спірних островів Сенкаку (китайська назва Дяоюйдао) у вересні минулого року.

Своєї посади позбулася також Томіко Oкадзакі, яка очолювала Комітет державної безпеки.

Опозиція пригрозила бойкотувати засідання парламенту, чергова сесія якого повинна відкритися 24 січня. Парламент має ухвалити бюджет країни на 2011 фінансовий рік, який у Японії почнеться 1 квітня.

Увечері новий склад уряду буде затверджений імператором, після чого прем'єр-міністр Наото Кан проведе прес-конференцію, де оголосить про основні завдання нового кабінету, а також проведе його перше засідання.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що японський прем'єр-міністр Наото Кан відправив уряд у відставку. Виступаючи з промовою на черговий конвенції правлячої Демократичної партії, Кан запевнив, що перестановки в уряді допоможуть зміцнити лідерство партії і створити сильну команду, здатну реформувати країну.

Читайте також:

Японія укладе союз з Південною Кореєю для боротьби з КНДР

Японія відмовилася від пропозиції Мєдвєдєва про спільне використання Курил

Японія і США почнуть 2011 рік з масштабних військових навчань

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: