В Японії очікують на зсуви та повені через два нових тайфуни

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Країна досі не оговталась від попереднього стихійного лиха.

На Японію насуваються два нових тайфуни, які можуть викликати зсуви та повені.

Про це повідомляє The Mainichi із посиланням на Японське метеорологічне агентство.

Очікується, що 20-й цього року тайфун "Неогурі" наблизиться до берегів Японії вранці 22 жовтня і знизиться до екстратропічного циклону, коли проходитиме на південь від півострова Кі в західній Японії.

Метеорологи прогнозують, що "Неогурі" принесе грози та сильний дощ. У районі Окінави прогнозуються хвилі висотою до 6 метрів, тоді як у районах Шикоку, Кінкі та Токай очікуються хвилі до 5 метрів. 

Ще один тайфун "Буалой" станом на ніч 21 жовтня перебував поблизу Маріанських островів у Тихому океані і рухався із заходу на північний захід зі швидкістю близько 20 км/год. 

Метеорологи закликали японців стерегтися зсувів, затоплення в низько розташованих районах, повеней, смерчів та блискавок.

Нагадаємо, 12 жовтня на Японію обрушився потужний тайфун "Хагібіс", який приніс сильні зливи та паводки. Внаслідок негоди загинули майже 70 людей. Метеорологи порівнюють "Хагібіс" з тайфуном "Іда", який у 1958 році забрав життя понад тисячі людей.

Відео Японські рятувальники цілодобово працюють, аби ліквідувати наслідки тайфуну "Хаґібіс"

До 74-х зросла кількість жертв потужного тайфуну "Хаґібіс", що пронісся Японією. Поранено понад 200 людей, ще 11 - вважаються зниклими безвісти. 13 тисяч будинків залишились без світла, у 130 тисячах осель відсутнє водопостачання. У кількох префектурах зачинені школи та крамниці. Через розлив річок та сильні паводки перекрито десятки автошляхів.  

Японські рятувальники цілодобово працюють, аби ліквідувати наслідки тайфуну "Хаґібіс"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції