В Японії повісили трьох убивць

Трьох чоловіків, засуджених до смертної кари, стратили за численні вбивства.

В Японії стратили трьох людей, визнаних винними в здійсненні численних убивств.

Два японці - 40-річний Хіроcи Мейе і 25-річний Юкіо Ямадзі - були повішені в Осакі, а третього злочинця - 41-річного китайця Ченя Детона - стратили в Токіо.

Слідством було встановлено, що Хіроси Мейе вбив щонайменше трьох людей. Зі всіма своїми жертвами чоловік знайомився в Мережі: він розміщував послання на сайтах для самовбивць з пропозицією спільно піти з життя. Після того, як Мейе одержував відповідь, що зацікавила його, він запрошував онлайн-співбесідника до себе додому, накидався на нього, а потім душив.

Сам Мейе, який скоював свої злочини в 2005 році, розповів слідству, що одержував сексуальне задоволення, дивлячись на те, як його жертви задихалися. Суд засудив його до смертної страти ще весною 2007 року, проте вирок був приведений у виконання тільки зараз.

Другий страчений вбивця, Юкіо Ямадзі, був визнаний винним у зґвалтуванні та вбивстві двох дівчат. Під час розслідування поділа було встановлено, що в 2005 році молода людина познайомилася з двома сестрами, провела їх додому, а потім зґвалтувала й убила обох, після чого вкрав їх гроші та спалив квартиру.

У 1999 році в Кавасакі, на північний захід від Токіо, уродженець КНР Чень Детон убив трьох свої співвітчизники, а також поранив ще трьох чоловік.

Як правило, смертні страти в Японії виконуються через повішення і без попереднього оголошення дати. Більшість жителів країни підтримує вищу міру судового покарання, не дивлячись на те, що правозахисні організації звертаються до японської влади із закликом скасувати смертну страту. У 2008 році в Японії були страчені 15 людей.

Читайте також:

Китайський нафтомагнат засуджений до страти за хабар

В Ємені публічно стратили педофіла, який вбив 11-річного хлопчика

В Ірані повісили 20 наркоторговців

Перед стратою Саддам Хусейн просив захисту від Ірану
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: