У Японії розпочався саміт "Великої сімки", на якому обговорять санкції проти Росії

Переговори триватимуть впродовж двох днів.

У Японії розпочався саміт "Великої сімки". Лідери найрозвиненіших країн світу проводитимуть переговори впродовж двох днів.

Головним чином політики зосередяться на проблемах економіки, безпеки та міграційної кризи в Європі. Як повідомляють ЗМІ, господар саміту Японія збирається поставити питання про подовження санкцій проти Росії через її агресію щодо України.

Москва, яка колись теж входила до клубу найсильніших держав світу, втратила у ньому місце після анексії Криму та війни на сході України.

Раніше, найвпливовіші країни світу вже фактично прийняли рішення про продовження економічних санкцій проти Росії. Як відомо, період дії піврічних економічних санкцій проти Росії завершується влітку.  Санкції проти Росії були введені у 2014 році після анексії Криму та початку військової агресії на Донбасі.

На саміті "Великої сімки" в Японії говоритимуть про ситуацію в Україні

Лідери найрозвиненіших країн світу проводитимуть переговори впродовж двох днів. Вони зосередяться на проблемах економіки, безпеки та міграційної кризи в Європі. Як повідомляють ЗМІ, Японія збирається поставити питання про продовження санкцій проти Росії, через її агресію щодо України. Москва, яка колись теж входила до клубу найсильніших держав світу, втратила у ньому місце після анексії Криму та війни на сході України. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: