В Японії скасували понад 60 рейсів через стихію

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Тайфун накрив японські острови.

Японські авіакомпанії, разом з All Nippon Airways і Japan Transocean Air, у п'ятницю скасували понад 60 рейсів між південними островами Ісігакі, Міяко і Окінава через тайфун "Лекіма". Про це повідомив телеканал NHK.

Крім того, у цьому районі припинено паромне сполучення. Потужні пориви вітру вночі пошкодили лінії електропередачі, що призвело до відключення енергопостачання 15 тис. будинків, головним чином на острові Міяко. Місцева влада повідомила про чотирьох постраждалих в містах Наха і Гінован на Окінаві.

"Лекіма" став дев’ятим тайфуном, який утворився у Тихому океані цього року. Швидкість вітру в його центральній частині зараз складає 50 м/с.

Нагадаємо, 7 серпня повідомлялося, що британська авіакомпанія British Airways скасувала понад сотню рейсів через збій у системі.

Відео Тайфун Віфа повалив сотні дерев в азійському регіоні

Стихія накрила південь Китаю, принесла потужні дощі та несамовитий вітер. Місцями заливає так, що не видно й дороги. Тож, транспорт у регіоні працює із перебоями. А річкові рейси та авіаперельоти узагалі скасували. Тероризує ураган і сусідній В'єтнам, подекуди швидкість вітру сягає до 100 км за годину.  

Тайфун Віфа повалив сотні дерев в азійському регіоні

Залиште свій коментар

Вибір редакції