Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Японії унаслідок помилкового попередження про землетрус розпочалася паніка і стався транспортний колапс

Люди отримали сповіщення про поштовхи магнітудою 6,4.

Сейсмологи в Японії зробили помилкове попередження про сильний землетрус, що викликало паніку середу місцевих жителів і частково паралізувало транспортне сполучення в країні.

Про це інформує ВВС.

Повідомлення про надзвичайну загрозу, надіслані мільйонам людей на мобільні телефони, виявилося результатом збою в системі попередження про землетруси. Повідомлення про два невеликі землетрусах; проте в результаті помилки вони були об'єднані в одне.

ВідеоОстрів Ява сколихнув потужний землетрус, є загиблі

В результаті люди отримали сповіщення про поштовхи магнітудою 6,4, який повинен був відбутися в прибережній частині префектури Ібаракі на північному сході країни. Однак замість цього були відзначені два поштовхи магнітудою 4,4 і 3,9. Обидва вони відбулися в морі і не призвели до руйнувань на суші.

Фотогалерея У кількох країнах сталися землетруси (3 фото)

Через помилкову тривогу про наближення небезпеки повідомляли японські телеканали і радіостанції, було тимчасово припинено рух поїздів.

Нагадаємо, що раніше землетрус силою у 5.2 бали прогримів поруч із столицею Ірану, обійшлося без жертв.

Епіцентр землетрусу знаходився у місті Малард, що у півсотні кілометрів від столиці країни. Підземні поштовхи відчувалися також у п’яти сусідніх провінціях. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції