В Японії виявили витік радіоактивної води з "Фукусіма-1" в море

У другому реакторі "Фукусіма-1" виявлена тріщина, через яку радіоактивна вода потрапляє в море.

У цементному фундаменті другого енергоблоку аварійної японській АЕС "Фукусіма-1" виявлена ​​тріщина, через яку радіоактивна вода потрапляє в море. Факт витоку радіоактивної води підтвердили офіційні особи агентства Kyodo.

Серія аварій на АЕС "Фукусіма-1", розташованої в однойменній японській префектурі, сталася після землетрусу і цунамі 11 березня 2011. У результаті стихійного лиха АЕС була знеструмлена, через що відключилося охолодження трьох реакторів (з першого по третій), що працювали на той момент. Після цього на АЕС сталася серія вибухів; найбільші пошкодження отримав другий реактор.

Згодом на "Фукусіма-1" був зафіксований виток радіації. Вміст радіоактивного йоду в морській воді на околицях АЕС перевищує норму в 4385 разів. З урахуванням виявленої тріщини в фундаменті 2 реактори, цей факт можна пояснити тим, що для охолодження реакторів використовувалася вода, яка потім потрапляла в море.

Наслідки аварії на АЕС не вдалося ліквідувати досі. Влада Японії вже оголосила про те, що "Фукусіма-1" відновленню не підлягає і буде закрита.

Через аварію на японській атомній електростанції і витоку радіації у ряді країн світу були введені заборони на постачання японських продуктів харчування, у тому числі риби. Однією з держав, які заборонили імпорт їжі з Японії, стала Росія.

Читайте також:

"Ядерні самураї" з "Фукусіми" зізналися рідним, що скоро загинуть

Ситуація на "Фукусіма-1" погіршується: порушена герметичність на трьох енергоблоках

МАГАТЕ визнало, що влада Японії не може справитися з "Фукусімою"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: