Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Японії вперше зафіксували смерть внаслідок аварії на "Фукусімі" сім років тому

Чоловік брав участь в ліквідації наслідків аварії на японській АЕС.

Влада Японії вперше офіційно підтвердила смерть людини від наслідків аварії на атомній електростанції "Фукусіма" в 2011 році.

Тоді неподалік країни в океані стався потужний землетрус магнітудою 9.0, який спричинив цунамі, хвилі якого досягали 40 метрів. У результаті загинуло майже 16 тисяч осіб, близько шести тисяч отримали поранення, а 2,5 тисячі досі вважаються зниклими безвісти. Загалом велика вода та землетрус спричинили масові руйнування та катастрофи на території Японії, серед яких була й аварія на АЕС "Фукусіма", яку деякі називають другою після вибуху на Чорнобильській АЕС.

Через сім років після катастрофи японська влада підтвердила смерть одного із ліквідаторів, передає Sky News. У лютому 2016 року йому поставили діагноз раку легенів. Зазначається, що чоловік, якому було близько 50 років, відповідав за вимірювання радіації на АЕС після катастрофи та працював там до грудня 2011 року. Загалом, за словами чиновників, він працював на різних атомних станціях Японії від 1980 до 2015 року.

Його родина попросила, щоб про ім’я чоловіка та точну дату смерті не повідомлялося. За різними даними, японська влада вже виплатила компенсації чотирьом особам, у яких діагностували рак після наслідків аварії на "Фукусімі".

ВідеоСитуація після аварії на АЕС "Фукусіма-1"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції