В Японії встановлений максимальний рівень тривоги

Прем'єр-міністр Японії повідомив про підвищення рівня тривоги в країні до максимального.

Уряд Японії підвищив у вівторок, 29 березня, рівень тривоги в країні до максимального, заявив прем'єр-міністр країни Наото Кан. Виступаючи в парламенті, Наото Кан сказав, що ситуація на АЕС "Фукусіма" залишається непередбачуваною.

"Ситуація дуже важка, - заявив, у свою чергу, генеральний секретар кабінету міністрів Юкіо Едано - Ми вживаємо всіх заходів, щоб зупинити поломку. Ми повинні не допустити перегріву уранових стрижнів".

Тим часом в ґрунті в районі АЕС виявлено деяку кількість плутонію, яка, однак, не загрожує здоров'ю людей. Крім того, за межами приміщення, де знаходяться реактори, була виявлена ​​радіоактивна вода. За деякими даними, витік стався з другого реактора.

Тим часом, Агентство з захисту навколишнього середовища США повідомило, що виявило радіацію в дощовій воді на північному сході країни.

Міністерство по захисту навколишнього середовища Китаю зафіксувало дуже низький вміст радіоактивного йоду-131 в прибережних районах, у тому числі в Цзянсу, Шанхаї та Гуандуні.

В'єтнамські екологи також виявили невелику кількість радіації в повітрі.

Інститут ядерної безпеки Південної Кореї повідомив про виявлення йоду-131 в Сеулі і семи інших районах країни.

Вранці 29 березня стало відомо, що уряд Японії збирається націоналізувати компанію Tokyo Electric Power Company - оператора електростанції "Фукусіма-1", щоб взяти на себе зобов'язання по аварії. Уряд готовий викупити контрольний пакет акцій, щоб згодом надати допомогу постраждалим.

Читайте також:

Компанія-оператор "Фукусіми" попросила допомоги у французів

Радіоактивна вода з "Фукусіми" почала витікати в море

На "Фукусімі" пробита оболонка реактора, ядерне паливо розплавилося

ВідеоВ Японії встановлений максимальний рівень тривоги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: