В Японії задимилася ще одна АЕС

Про причини події не повідомляється, відомо лише, що задимлення було зафіксовано в районі розподільного електричного щита на АЕС "Фукусіма-2".

Задимлення в машинному залі першого енергоблока зафіксовано на японській АЕС "Фукусіма-2", повідомляє з посиланням на представників компанії-оператора АЕС Терса агентство Кіодо.

Після проведених співробітниками АЕС протипожежних заходів задимлення припинилося.

Про причини події не повідомляється, відомо лише, що задимлення було зафіксовано в районі розподільного електричного щита.

Після землетрусу магнітудою 9,0 і викликаного ним цунамі, що сталися на північному сході Японії 11 березня, на АЕС "Фукусіма-1" і "Фукусіма-2" був введений режим НС через вихід з ладу систем охолодження.

Станція "Фукусіма-2" знаходиться в декількох кілометрах від аварійної АЕС "Фукусіма-1", де триває робота з охолодження реакторів у трьох енергоблоках, системи охолодження яких вийшли з ладу після землетрусу.

На АЕС "Фукусіма-1" було зафіксовано кілька витоків радіації, що змусило владу евакуювати людей з 20-кілометрової зони навколо станції.

Пізніше стала з'являтися інформація про виявлення в ряді районів Японії радіоактивних елементів, зокрема, ізотопів йоду і цезію, в повітрі, морській та питній воді, а також в продуктах харчування.

Читайте також:

Експерти: масштаб аварії на "Фукусімі" вже досяг 7-го рівня, як у Чорнобилі

Реактори "Фукусіма-1" накриють куполами, а радіоактивну воду збиратимуть танкерами

Рівень радіації в морі біля "Фукусіми" зріс до рекордної позначки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: