В Японії змінюється влада

На парламентських виборах в Японії перемагає опозиція. Правляча Ліберально-демократична партія вже змирилася з "історичною поразкою". Деталі - на відео (без коментарів. АР).

За даними екзіти-полів, на загальних парламентських виборах в Японії з великим відривом лідирує опозиційна Демократична партія.

Правляча Ліберально-демократична партія, яка керувала країною з 50-х років минулого сторіччя, вже змирилася з поразкою.

За даними місцевих телеканалів, ліберали (які наразі мають в парламенті 303 місця з 480) можуть розраховувати лише на близько сотні мандатів. Опозиційна Демократична партія натомість претендує на 315 місць парламенті, що дозволить їй сформувати власний уряд.

Офіційні дані стануть відомі в понеділок, 31 серпня.

Ліберал-демократи перебували при владі з 1955 року за винятком однієї короткої 10-місячної перерви. Аналітики розглядають підсумки голосування як віддзеркалення незадоволеності японців економічним спадом, що став найважчим за післявоєнний час.

Виборці також розчаровані нездатністю ліберал-демократів впоратися з державним боргом, який зростає, і проблемами, викликаними старінням населення.

У разі поразки ліберал-демократам доведеться піти в опозицію. Лівоцентристи вже контролюють з 2007 року верхню палату парламенту, що дозволить їм ефективно запроваджувати в життя свої законопроекти.

Читайте також:

Японія оголосила російські Курили своєю невід'ємною частиною

Прем'єр Японії оголосив про розпуск парламенту

На рисових полях Японії з’явилися зображення Наполеона

Японець зробив спробу харакірі перед будівлею парламенту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: