В "Єдиній Росії" запропонували ліквідувати МВС

Депутат від путінської партії закликав розпустити Міністерство внутрішніх справ, оскільки ця система "вбиває порядність в людях".

Депутат з партії Володимира Путіна "Єдина Росія" Андрій Макаров запропонував радикальний спосіб боротьби зі свавіллям в російській міліції.

Макаров закликав главу Міністерства внутрішніх справ РФ Рашида Нургалієва не займатися реформами, а просто ліквідувати відомство.

"Модернізувати МВС, реформувати МВС неможливо, його можна тільки ліквідувати. Є декілька кроків, які необхідно зробити негайно: з МВС має бути виведений слідчий апарат, необхідно вирішити питання з економічних, податкових злочинів. Не можна заарештовувати людину доти, поки вироком суду не встановлена її вина", - заявив Макаров на прес-конференції 25 листопада.

Він додав, що чинна система МВС створена таким чином, що вона вбиває порядність в людях. Макаров наголосив, що штат МВС необхідно скоротити більш ніж удвічі і почати очищення міліції за участю громадськості та правозахисників.

Водночас у керівництві "Єдиної Росії" відхрестилося від заяв свого однопартійця. Як прокоментував керівник політичного департаменту Центрального виконкому, член Генради партії Андрій Пісарєв, слова Макарова "є тільки його особистою думкою і не відображають позиції партії".

"Макаров висловив свою особисту думку як громадянин і адвокат, а не як депутат фракції "Єдиної Росії". У своїй промові Макаров підкреслив цей аспект спеціально, щоб журналісти його відзначили", - сказав Пісарєв.

Як відомо, у 2009 році про масштаби корупції та свавілля у правоохоронних органах Росії почали говорити особливо гостро. Цьому передувала низка гучних скандалів, зокрема з майором Денисом Євсюковим у Москві. Нагадаємо, Євсбков відкрив стрілянину у супермаркеті, двоє людей загинули, семеро постраждали.

Восени майор міліції Новоросійська Олексій Димовський опублікував в Інтеренті відеозверення до прем'єра РФ Володимира Путіна, в якому розповів про беззаконня та корупцію в російських правоохоронних органах.

Звернення викликало гучний скандал, майора звільнили "за наклеп", але в різних регіонах РФ у нього почали з'являтися послідовники. Журналісти навіть охрестили це "міліцейською революцією в Росії".

Проблеми свавілля у правоохоронних органах торкнувся у своєму останньому посланні до Федеральних зборів президент Росії Дмитро Мєдвєдєв. За його словами, "треба вжити найефективніших заходів для очищення рядів міліції і спеціальних служб від негідних співробітників".

Читайте також:

Послідовник Димовського розповів про жахи у військовій прокуратурі

Димовський хоче показати Путіну "зворотній бік" МВС

Міліціонер під час допиту зґвалтував затриману на очах у її чоловіка

П'яний офіцер Міноборони Росії викинув з вікна двох дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: