В Єгипті через грип виріжуть усіх свиней

300 тисяч свиней буде знищено через двох хворих на свинячий грип у сусідньому Ізраїлі.

Єгипетський уряд заявив, що повністю знищить поголів'я свиней в країні задля боротьби із розповсюдженням свинячого грипу.

"Ми вирішили забити всіх свиней в Єгипті і розпочнемо це із завтрашнього дня", - заявив міністр охорони здоров'я Хатем Ель-Габалі.

За даними міністерства, поголів'я свиней в Єгипті налічує приблизно 300 тисяч голів.

Хоча уряд Ізраїлю неодноразово заявляв, що в країні не виявлено випадків захворювання свинячим грипом, на його рішення могла вплинути інформація із сусіднього Ізраїлю, де зареєстровано двоє хворих.

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) 29 квітня обнародувала новий список підтверджених випадків захворювання на свинячий грип.

Найбільше хворих, 64 особи, зареєстровано в США. Це майже в 2,5 рази більше, аніж аналогічний показник у Мексиці, яку вважають епіцентром захворювання.

Всього у світі підтверджено 105 випадків захворювання.

У Мексиці офіційно підтверджено лише 26 випадків захворювання свинячим грипом. За даними ВООЗ, від свинячого грипу в Мексиці померли семеро людей. Раніше повідомлялося, що жертвами хвороби в цій країні стали 159 людей.

Однак 28 квітня ввечері міністр охорони здоров'я Мексики Хосе Анхель Кордова заявив, що більшість хворих з цього списку померли від пневмонії.

У Європі підтверджено 11 випадків захворювання на свинячий грип – п'ять у Великобританії, три в Німеччині, два в Іспанії і один в Австрії. Троє хворих на свинячий грип проживають в Новій Зеландії.

Вірус H1N1 небезпечний в епідеміологічному відношенні, оскільки здатний до швидкої генетичної зміни. У хворих підвищується температура, з'являються кашель, нежить, біль у м'язах та голові, в деяких випадках відзначається блювота та діарея.

27 квітня ВООЗ підвищила рівень загрози пандемії свинячого грипу з третього до четвертого за шестибальною шкалою.

Читайте також:

Першою жертвою свинячого грипу в США стала дворічна дитина

Паніка у Борисполі: головний біль прийняли за свинячий грип

В Інтернеті з'явилася гра, в якій треба вбивати хворих на грип свиней

Франція вимагає ізолювати Євросоюз від Мексики

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: