В Єгипті оголосили комендантську годину: маніфестанти відреагували агресивно

Після початку комендантської години людей на вулицях стало значно більше. Вони майже спалили будівлю правлячої Національно-демократичної партії і підпалюють поліцейські автомобілі.

В Єгипті у трьох містах, де відбулися масові акції протесту, оголошено комендантську годину з 6 вечора до 7 ранку.

Це стосується трьох міст: Каїра, Суеца та Александрії.

Однак, незважаючи на те, що за єгипетським часом вже 6 година, в Каїрі досі дуже багато протестувальників перебувають на вулицях.

Більш того, в Каїрі після початку комендантської години людей на вулицях стало помітно більше, їм вдалося захопити і підпалити одну із поліцейських вантажівок для перевезення затриманих.

Ще більш неприємним для керівництва країни і президента Хосні Мубарака може виявитися та обставина, що демонстранти підпалили будівлю правлячої Національно-демократичної партії. Багатоповерхівка майже повністю охоплена вогнем, а над центром Каїра стоїть густий чорний дим.

Президент Хосні Мубарак наказав військовим Єгипту надати свої сили поліції і допомогти взяти під контроль ситуацію в країні.

Армійські підрозділи, яким раніше був відданий наказ забезпечити дотримання комендантської години, в те, що відбувається поки не втручаються.

В Олександрії забезпечити дотримання порядку, по суті, нікому - місцева поліція розбіглася.

Схожа ситуація була і в Суеці, проте за півгодини до початку комендантської години туди теж ввели бронетехніку. Солдати, втім, і там поки ні по кому не стріляють.

Читайте також:

У Каїр введені армійські підрозділи і бронетехніка

Єгипетські демонстранти захопили Суецький канал, у відповідь влада заарештувала главу опозиції

У Каїрі пролилася перша кров: троє вбитих, десятки поранених

Американці передбачили швидку смерть президента Єгипту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: