В Єгипті просувають "безгріховний" туризм - окремі пляжі для чоловіків і жінок

Дата публікації
Перегляди
4191
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Єгипті просувають "безгріховний" туризм - окремі пляжі для чоловіків і жінок

В Єгипті можуть ввести сухий закон і заборонити жінкам купальники-бікіні

Туристична індустрія Єгипта під загрозою: після приходу до влади ісламістів у країні можуть заборонити алкоголь та бікіні.

Близькосхідна преса активно обговорює ситуацію, в якій може опинитися туристична індустрія Єгипту після приходу до влади в країні радикальних ісламістів.

Хоча раніше "Брати-мусульмани" запевнили, що продовжать заохочувати туристичний бізнес, ультра-консервативний кандидат в президенти Хазем Салех Абу Ісмаїл нещодавно заявив, що просуватиме "безгріховний туризм".

У рамках цієї концепції жінкам під загрозою арешту буде заборонено з'являтися на пляжі в бікіні, також буде заборонено спільне купання чоловіків і жінок, вживання алкоголю та азартні ігри.

Зазначимо, що Абу Ісмаїл є провідним кандидатом від партії салафітів "Аль-Нур", яка на парламентських виборах в країні впевнено посідає друге місце після "Братів-мусульман". У сумі ісламісти здобувають більше 60% голосів виборців.

"Партія "Аль-Нур" не хоче забороняти пляжний туризм. Але ми хочемо запровадити "безгріховний" (в оригіналі – халяльний; халяль – дозволені вчинки в шаріаті) туризм... Наприклад, роздільні пляжі (для чоловіків і жінок – прим. ред.)", - пояснив представник партії Надер Баккар.

У минулому році Єгипет відвідали близько 15 млн іноземців, але зі зміною політичної та соціальної ситуації в країні зростають побоювання, що потік туристів піде на спад, і країна (де туристична галузь є однією з основних в економіці) втратить значні кошти.

Щоб дійти компромісу в цій сфері партія "Аль-Нур" вже оголосила про скликання загальної конференції в місті Асуан, де політики зустрінуться з представниками туристичних операторів і готелів.

Читайте також:

Росіянку ув'язнили в Єгипті за зустріч наодинці з арабом

Післяреволюційний Єгипет може перетворитися на другий Іран

Українські туристи проміняли Єгипет на Індію та Шрі-Ланку

Визначено Топ-20 найкращих напрямків для туризму

Наступна публікація