В Єгипті заборонили курити у громадських місцях

Відтепер у Єгипті курити дозволяється лише в спеціально обладнаних місцях. Штраф за куріння за їх межами встановили на рівні ста єгипетських фунтів (близько 18 дол.).

У п'ятницю, 10 вересня, міністерство охорони здоров'я Єгипту оголосило про тотальну заборону куріння в громадських місцях.

Відтепер курити дозволяється лише в спеціально обладнаних місцях. Штраф за куріння за їх межами встановили на рівні ста єгипетських фунтів (близько 18 дол.). Не відкидається, що в майбутньому сума штрафу зросте.

Зазначимо, що за даними ВООЗ, Єгипет є країною Близького Сходу і Африки, де найбільше курять. Щорічно єгиптяни викурюють 19 мільярдів сигарет.

Нагадаємо, 10 червня заборона на куріння в громадських місцях набула чинності в єгипетській Олександрії. Тепер нові правила поширюються на всю країну.

Нагадаємо, що в січні жорстку заборону на куріння поза спеціально відведеними місцями було введено в ОАЕ. Влада цієї країни заборонила громадянам курити в громадському транспорті, закритих приміщеннях, храмах, навчальних і медичних установах, на стадіонах. Уряд також вирішив, що не можна курити в приватних автомобілях, що перевозять дітей у віці до 12 років.

Порушників закону тепер штрафують на суму до одного мільйона дірхамів, що складає більш ніж 270 тисяч доларів. Їм загрожує також тюремне ув'язнення на термін не менше ніж двох років.

Читайте також:

Через півроку Єгипет повідомив про аварію на ядерному реакторі

У Єгипті мають намір побудувати два мегаміста

Пограбування сторіччя в Єгипті: викрадено "Маки" Ван Гога

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: