В Єгипті зникла росіянка з маленьким сином, відправивши перед тим дивні sms

Молода жінка із сином гостювала у своєї матері в Єгипті, де збиралася пройти медичне обстеження. Наприкінці січна вона прислала дивні sms-повідомлення і зникла разом із сином і матір'ю.

У Єгипті на території Синая зникли 21-річна туристка, громадянка Росії Єлизавета Бойчук, і її однорічний син Данило Пронічев.

Заяву про зникнення родичів в консульство РФ минулого тижня подав чоловік Єлизавети і батько Данила - Анатолій Пронічев.

Данило Пронічев
NEWSru.co.il
Данило Пронічев
За словами Пронічева, 25 вересня 2009 року він привіз свою дружину і сина до тещі Лілії Полукарової, яка в останні роки проживала в Каїрі і Даабі, де жила в цивільному шлюбі з місцевим жителем Ахмадом Файсалом, громадянином Єгипту. Полукарова вмовила доньку залишитися в Єгипті до січня - для проходження повного медичного обстеження, так як у Єлизавети діагноз міастенія, а у її сина синдром Дауна.

14 жовтня 2009 Анатолій Пронічев повернувся до Росії, домовившись з дружиною, що вона з сином прилетить до Москви на початку січня. Він продовжував спілкуватися з дружиною за допомогою SMS-повідомлень і програми Skype. Дружина повідомила йому, що обстеження почнеться 13 грудня і триватиме три тижні.

23 січня 2010 Єлизавета надіслала sms-повідомлення наступного змісту: "Продай мої сережки, збери грошей, тільки забери нас звідси". Потім, 27 січня, прийшло останнє sms-повідомлення, з телефону тещі: "Я вирішила жити з Богом, поміняла віру, я не повернуся". Після цього, як говорить у своїй заяві Анатолій, зв'язок з дружиною і тещею пропав, ніхто з них не відповідає на телефонні дзвінки.
Анатолій Пронічев подав заяву до російської міліції і вирушив до Єгипту, де подав заяву про зникнення родичів в консульство РФ, каїрській поліції та поліції Дааба, але "не знайшов жодних слідів" своєї сім'ї.

Клініка, у якій, вони нібито збиралися проходити обстеження, була закрита п'ять років тому. Цивільний чоловік тещі закрив свій офіс у Даабі і припинив весь свій бізнес.

Будинок, в якому жила сім'я, порожній. Про те, куди вони виїхали, ніхто в місті нічого не знає.

Тим часом у поліції Єгипту росіянину заявили, що не мають наміру нічого робити. "Мені тільки говорять, що моя дружина втекла з коханцем, а це не злочин", - розповів Пронічев. За його словами, кримінальну справу за фактом зникнення іноземних громадян не хотіли порушувати, поки на це не наполіг консул Росії.

У поліції Дааба заявили, що Ахмад Файсал розірвав стосунки з Лілією Полукаровою і виїхав з Дааба один. Пізніше в поліції Єгипту заявили, що Єлизавета Бойчук з матір'ю та сином покинули територію країни і відправилася, імовірно, до Лівії.

Юлія Кірпіченкова, громадянка Росії, що постійно проживає в Даабі і допомагає росіянам, які опинилися в біді, підтримувати контакти з єгипетською владою, повідомила вранці, що для пошуків Єлизавети і Данила був залучений приватний юрист, який подасть нове звернення до поліції - проти Ахмада Файсала.

Вона також розповіла, що єгипетська поліція повідомила її, що Ахмад Файсал був знайдений на кордоні з Суданом, де він проживає "разом зі своєю єгипетської сім'єю". За словами Файсала, зі своєю "російської сім'єю" він ніяких контактів більше не підтримує і нічого не знає про долю жінок і дитини.

Анатолій Пронічев залишається в Єгипті. Кірпіченкова вмнайняла йому квартиру поруч із поліцейською дільницею в Даабі, щоб він міг звертатися за отриманням оперативної інформації про долю своїх близьких. Чоловік не збирається виїжджати з Єгипту, поки не знайде своїх родичів.

Відзначимо, що Юлія Кірпіченкова в минулому році брала участь в розшуку росіянина Бориса Максимова, який зник на Синаї під час туристичної екскурсії на гору Мойсея. Тоді єгипетська влада висловлювала припущення, що Борис міг самостійно виїхати до Ізраїлю. 21 квітня 2009 тіло Бориса було виявлено в ущелині під горою Мойсея.

Читайте також:

У Голландії зникла 14-річна дівчина, котра збиралася обігнути Землю на яхті

Зникла на концерті гурту Metallica дівчина знайдена мертвою

В США знайшли чоловіка, який загадково зник 54 роки тому

В кримських горах зник 6-річний хлопчик-аутист

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: