В Ємені кожні 10 хвилин помирає дитина, бо продукти заблоковані у портах

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

​​​​​​​В Ємені кожні 10 хвилин дитина віком до 5 років гине від хвороб, яким можна запобігти, та системного недоїдання.

В Ємені діти потерпають від голоду та хвороб унаслідок гуманітарної кризи. Така ситуація склалася через те, що сторони, які воюють, не дають змоги гуманітарним організаціям доправити допомогу людям в зоні конфлікту.

Про це інформує Reuters.

«Діти Ємену вмирають від голоду та хвороб, оскільки вантажівки з життєво важливими продуктами заблоковані в портах. Це змушує медичних працівників та бідолашних матерів  закликати гуманітарні організації робити більше для вирішення проблеми», - заявили в UNICEF.

В Ємені кожні 10 хвилин дитина віком до 5 років гине від хвороб, яким можна запобігти, та системного недоїдання.

Вже сьогодні  1,8 млн  дітей Ємену страждають від недоїдання, понад 400 тисяч з них живуть в умовах серйозної, гострої нестачі харчів, що становить загрозу для життя.

Ємену загрожує голод, що може зачепити 14 мільйонів людей - майже половину населення країни.

ВідеоУ Ємені згорів склад ООН, де зберігались харчі для 22 мільйонів людей

Допомога передбачалася для 22 мільйонів єменців. В організації усе ж сподіваються, бодай щось таки уціліло й деякі вантажі ще вдасться урятувати. Утім, з огляду на масштаби займання, така ймовірність дуже низька. У Ємені вже чотири роки вирує війна, через що в країні виникла одна з найтяжчих у світі гуманітарних криз.

У Ємені згорів склад ООН, де зберігались харчі для 22 мільйонів людей

У 2017 році заступник генсека ООН з гуманітарних питань Марк Лоукок закликав Саудівську Аравію зняти блокаду з Ємену, оскільки там може початися страшний голод. Представник ООН попередив, що голод може стати найбільшим за останні десятиліття і спричинити мільйони жертв. Якщо знімуть блокаду, гуманітарні місії зможуть доставити людям їжу. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції