В Єропі продовжує зростати число жертв таємничої кишкової інфекції

Від кишкової інфекції в Європі загинули вже 19 людей, заражених вже більше 2 тисяч. Водночас, Німеччина почала шукати донорів крові та плазми на лікування людей.

Число жертв кишкової інфекції в Європі сягнуло 19 людей. Є ймовірність, що ще одна жінка в Німеччині померла від цього захворювання, але випадок поки не підтверджений.

Європейські лікарі рекомендують не вживати в їжу сирі овочі, особливо огірки, томати і салат.

Бактерія вже перетнула кордони Польщі і Чехії, всього заражених вже більше 2 тисяч. Тим часом, німецькі медики заявляють, що швидкість розповсюдження хвороби сповільнилася.

Крім того, вчені з університетської клініки Гамбурга спільно з китайськими колегами розшифрували геном кишкової палички, вони сподіваються, що найближчим часом вдасться розробити ліки.

Водночас, у Німеччині лікарі закликають жителів країни здавати кров для постраждалих від кишкової інфекції. У Гамбурзі запаси донорської плазми підходять до кінця у зв'язку з великою кількістю переливань.

"Нам потрібна не тільки донорська кров, але і плазма. Всі запаси необхідно поповнити ", - звернувся з проханням про допомогу головний лікар центрального пункту прийому крові в Гамбурзі Луц Шмідт.

Як повідомлялося раніше, італійські вчені так і не змогли знайти доказів того, що саме овочі стали джерелом кишкової інфекції.

Тривога з приводу вживання європейських овочів в їжу, на думку дослідників, не має під собою об'єктивних підстав.

Відзначимо, спочатку джерелом інфекції визнали огірки з Іспанії, потім під підозру підпали помідори та салатні листя, у зв'язку з чим кілька держав ввели заборону на імпорт іспанських свіжих овочів.

У Росії з 30 травня діє заборона на ввезення свіжих овочів з Іспанії та Німеччини, а 2 червня була введена заборона на ввезення та обіг всіх свіжих овочів з країн ЄС.

Читайте також: 

Вчені ЄС остаточно викреслили овочі зі списку поширювачів кишкової інфекції

Європа вимагає від Росії негайно зняти заборону на постачання овочів

Кишкова епідемія викликала "овочевий психоз" у Європі і налаштувала ЄС проти РФ

Розшифровано геном збудника смертоносної інфекції у Німеччині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: