В ЄС буде свій генпрокурор?

Євросоюз може ввести посаду генерального прокурора, який матиме повноваження ініціювати розслідування серйозних трансграничних злочинів в ЄС.

Євросоюз може ввести посаду генерального прокурора, який матиме повноваження ініціювати розслідування серйозних трансграничних злочинів в ЄС, заявив єврокомісар з питань юстиції, свободи і безпеки Франко Фраттіні в інтерв'ю "Єврообзервер".

"Я переконаний, що у Європи буде свій генеральний прокурор в майбутньому", - відзначив Фраттіні.

Франко Фраттіні
Єврокомісар з питань юстиції, свободи і безпеки Франко Фраттіні. (Фото: i-r-p.ru)
За його словами, введення посади генерального прокурора ЄС необхідне при розслідуванні злочинів в сферах "найважливіших європейських інтересів", зокрема, фінансових правопорушень, шахрайства і контрафакції.

Для цього країнам-членам ЄС необхідно погоджувати загальне визначення поняття "злочин", зокрема в питаннях про тероризм і торгівлю дітьми або виробити єдиний Європейський кримінальний кодекс, відзначає Фраттіні, додавши, що це буде нелегко.

В даний час розслідувати серйозні трансграничні злочини в рамках ЄС, зокрема, у області торгівлі зброєю, наркотиками і людьми, контрафакції і дитячої порнографії, допомагають національні прокурори з 27 країн-членів ЄС.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: