Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В ЄС назвали організаторів незаконних виборів у Криму, проти яких ввели санкції

В ЄС заморожені активи цих осіб, а також їм заборонено в'їзд на територію Євросоюзу.

В Європейському Союзі назвали імена п'ятьох організаторів виборів президента РФ в окупованому Криму, проти яких ввели санкції.

Про це йдеться на сайті правової інформації Євросоюзу.

Так, під санкції потрапили заступник голови Виборчої комісії Криму Інна Гузєєва, секретар комісії Наталія Безрученко, голова Виборчої комісії Севастополя Олександр Петухов, його заступник Мирослав Погорєлов та секретар Анастасія Капранова.

В ЄС заморожені активи цих осіб, а також їм заборонено в'їзд на територію Євросоюзу.

Своєю чергою, у виборчій комісії Криму вже прокоментували санкції, передають РИА Новости. Там вважають, що жодних незручностей через них не буде, оскільки вони є "формальністю". "Це просто пілюлька для українського керівництва, щоб вони хоч чимось потішилися», - заявив голова виборчкому Михайло Малишев. Він вважає санкції визнанням якісної роботи його підлеглих.

Нагадаємо, до цього обмежувальні заходи ЄС діяли проти 150 осіб та 38 установ, відповідальних за посягання на суверенітет і територіальну цілісність України. Щодо них також застосували замороження активів та заборону на в'їзд до країн Єврозони.

ВідеоСполучені Штати запровадили нові санкції проти Росії

Цього разу під обмеження потрапить оборонний сектор країни. Йдеться про щонайменше шість російських структур, зокрема, Головне управління Генерального штабу Росії - більш відоме, як ГРУ. Навчальний центр зенітних військ у Гатчині, тульське конструкторське бюро, науково-дослідний інститут Міноборони у Курську, науково-виробничий концерн і 183-й гвардійський зенітно-ракетний полк. Окрім Росії, у цьому ж санкційному списку опинилися особи та компанії з Китаю, КНДР, Туреччини та Ірану.

Сполучені Штати запровадили нові санкції проти Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції