Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В ЄС офіційно затвердили перелік країн, для яких від 1 липня відкриють кордони

В ЄС офіційно затвердили перелік країн, для яких від 1 липня відкриють кордони

Українці полетіти за кордон наразі не зможуть.

Рада Європейського Союзу 30 червня ухвалила список країн, для яких відкриваються кордони Шенгенської зони від 1 липня. До переліку увійшли 14 країн, серед них України немає.

Список опублікували на сайті Євроради.

До списку увійшли Алжир, Австралія, Канада, Грузія, Японія, Чорногорія, Марокко, Нова Зеландія, Руанда, Сербія, Південна Корея, Таїланд, Туніс, Уругвай.

Також в ЄС можуть їхати громадяни Китаю, але лише за умови дотримання взаємності для громадян ЄС з китайської сторони. Крім того, обмеження зняли з громадян Андорри, Монако, Ватикану та Сан-Марино.

Список буде переглядатися щодва тижні.

До слова, потрапити до країни ЄС зможуть громадяни третіх країн, які законно проживають в Європейському Союзі, а також члени їхніх сімей. Крім того, для людей, які мають посвідку на проживання в ЄС, і члени їхніх сімей, також відкриті кордони.

Нагадаємо, раніше в Європейській комісії назвала критерії, за якими від 1 липня почнуть відкривати зовнішні кордони для третіх країн. Серед головних критеріїв: число нових інфікованих на 100 тис. населення; динаміка зростання нових випадків; загальна реакція країни на COVID-19 з урахуванням таких аспектів, як тестування, спостереження, відстеження контактів, стримування, лікування та звітність. 

Відео Кордони ЄС та Шенгенської зони залишаться закритими для українців і після 1 липня

Європейські відпустки відкладаються. Кордони ЄС та Шенгенської зони залишаться закритими для українців і після 1 липня. Це передбачає проект рішення ЄС про поступове відновлення подорожей та туризму. України в списку країн, із якими ЄС дозволить відкрити кордони, немає. Матеріал кореспондента Радіо Свобода Григорія Жигалова.  

Кордони ЄС та Шенгенської зони залишаться закритими для українців і після 1 липня

Залиште свій коментар

Вибір редакції