В ЄС оголосили про першу угоду на закупівлю 300 мільйонів доз вакцин від коронавірусу

В ЄС оголосили про першу угоду на закупівлю 300 мільйонів доз вакцин від коронавірусу

Попри те, що вакцина лише розробляється, на неї вже вибудовується черга.

Європейська комісія уклала першу угоду із фармацевтичною компанією AstraZeneca про закупівлю 300 млн доз вакцини від коронавірусу. 

Про це сказано в заяві ЄК.

"Щойно вакцина доведе свою безпеку і ефективність проти COVID-19, Єврокомісія погодила контрактну основу для закупівлі від імені країн - членів ЄС 300 млн доз вакцини AstraZeneca", - зазначено в заяві.

Підкреслюється, що в контракті прописана можливість придбання ще 100 млн доз.

Нагадаємо, що тим часом Путін похвалився тим, що Росія першою у світі зареєструвала вакцину від коронавірусу. Втім, у ВООЗ сумніваються, що препарат дієвий і запевняють, що він ще потребує досліджень. Водночас Путін похвалився, що його донька однією з перших зробила щеплення і отримала імунітет. Запустити свою вакцину у широкий обіг росіяни планують із першого січня і вакцинуватимуть передусім медиків і вчителів.

Тим часом останній етап випробування вакцин на добровольцях триває у Великій Британії та США. Дональд Трамп наполягає, щоб їхня вакцина з’явилась до президентських виборів у листопаді. У США найбільша кількість інфікованих - понад 5 мільйонів. Загалом у світі цей вірус підчепили понад 20 мільйонів. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів