Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В ЄС переконують, що альтернативи ядерній угоді з Іраном немає

У ЄС наголошують, що ядерна угода ніколи не розроблялася для вирішення всіх питань у відносинах з Іраном.

У Євросоюзі наголошують, що альтернативи ядерній угоді з Іраном немає.

Про це йдеться у заяві Європейської служби зовнішніх справ, передає "Радіо Свобода".

«Виступ секретар Помпео не продемонстрував, що відмова від JCPOA («ядерна угода» – ред.) зробила або зробить регіон безпечнішим від загрози розповсюдження ядерної зброї чи як це ставить нас у більш сприятливі умови, щоб впливати на поведінку Ірану в сферах, що не входять до сфери JCPOA. Немає альтернативи JCPOA», – наголошується у заяві.

У ЄС також наголошують, що «ядерна угода» ніколи не розроблялася для вирішення всіх питань у відносинах з Іраном, зокрема, щодо побоювання стосовно регіональної ролі Ірану, тероризму та неповаги до прав людини.

ВідеоСША запровадили нові санкції проти Ірану

У санкційний список потрапили три компанії та шестеро осіб, які пов’язані із Корпусом вартових Ісламської революції. Це гілка Збройних Сил Ірану, створена після революції 1979 року. В американському Мінфіні кажуть, що санкції спрямовані проти тих, фінансував злочинну діяльність корпусу.

США запровадили нові санкції проти Ірану

Державний секретар США Майк Помпео 21 травня заявив, що Вашингтон накладе на Іран «найпотужніші санкції в історії» і що їхня гострота тільки зростатиме, «аж поки режим не змінить свій курс». Помпео встановив 12 умов для того, щоб Сполучені Штати погодились на нову ядерну угоду з Тегераном.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп у вівторок, 8 травня, оголосив про вихід своєї країни з ядерної угоди з Іраном. За його словами, Вашингтон відновить санкції проти Тегерана. Підписуючи меморандум про вихід з ядерної угоди, Трамп назвав Іран провідною державою-спонсором тероризму, а саму угоду - "недосконалою у своїй основі". Також у Білому домі розглядають можливість введення санкцій проти компаній, які будуть вести бізнес з Іраном.

Більшість європейських лідерів виступили з різкою критикою такого кроку з боку союзника. Зокрема, канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що Європа більше не може покладатись на військовий захист США, а повинна взяти своє майбутнє у власні руки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції