В ЄС узгодили подовження персональних санкцій проти РФ та сепаратистів в Криму та на Донбасі – ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ватажка "ДНР" Захарченка виключать із санкційного списку.

Дипломати країн-членів ЄС узгодили подовження персональних санкцій ЄС проти росіян та сепаратистів в анексованому Криму та на окупованих територіях Донбасу.

Про це на своїй сторінці у Twitter написав журналіст "Радіо Свобода" Рікард Йозвяк.

"Дипломати ЄС сьогодні вирішили подовжити заборону на отримання віз та заморожування активів ще на шість місяців для політиків з Росії та сепаратистів у Криму та на Донбасі. Захарченко, очевидно, буде вилучений (зі списку – ред.), таким чином, він складатиметься із 154 осіб та 44 компаній", - заявив Йозвяк.

Журналіст також зазначив, що це рішення має бути підтверджене послами країн-членів ЄС в середу, 5 вересня.

Персональні санкції ЄС були вперше введені 17 березня 2014 року та постійно оновлювались й щораз подовжувались. Наразі вони є чинними до 15 вересня 2018 року. Востаннє санкції оновились 31 липня шістьома компаніями, які будували Кримський міст між анексованим Кримом та російським півостровом Тамань.

ВідеоЄС запровадив санкції проти шести компаній, причетних до будівництва Кримського мосту

Нові санкції за Крим. Європейський союз запровадив обмеження проти шести компаній, причетних до будівництва Кримського мосту. Їхні активи у Європі заморозять, а європейським компаніям заборонять мати справу з цими підприємствами. Бо, як наголошують у Брюсселі, зведення мосту до незаконно окупованого Криму зміцнює контроль Росії над півостровом. А відтак, порушує територіальну цілісність України. Загалом, під європейські санкції проти анексії Криму потрапило вже 44 компанії та більш як півтори сотні осіб.

ЄС запровадив санкції проти шести компаній, причетних до будівництва Кримського мосту

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції