Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В ЄС виявили більше 3 тисяч випадків дезінформації від російськомовних ЗМІ - Могеріні

Вона наголосила, що однієї лише протидії - недостатньо.

Оперативна робоча група ЄС зі стратегічних комунікацій виявила за два роки понад 3 тисячі випадків дезінформації з боку російськомовних ЗМІ.

Про це заявила верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні в Брюсселі 2 жовтня на конференції "Гібридні загрози і ЄС: стан справ і прогноз на майбутнє", передає "Інтерфакс-Україна".

"Нам важливо аналізувати, прогнозувати і реагувати на дезінформацію. З цієї причини ми створили в рамках Європейської зовнішньополітичної служби (ЄЗС) першу робочу групу зі стратегічних комунікацій, зосередивши увагу на східних партнерах і російськомовних громадах. За останні два роки група East StratCom виявила більше 3000 випадків дезінформації", - зазначила вона.

Могеріні зауважила, що однієї лише протидії дезінформації недостатньо, і треба приділяти головну увагу роз'ясненню політики ЄС з максимальною прозорістю, розповідати реальні історії про її позитивний вплив на життя людей.

"Це якраз те, чим група East StratCom займається в країнах Східного партнерства, в тому числі напередодні листопадового саміту Східного партнерства", - зазначила Могеріні.

Вона повідомила, що з тієї ж причини в ЄЗС створено оперативну робочу групу для поліпшення стратегічних комунікацій арабською мовою.

Нагадаємо, минулого року в листопаді Європарламент проголосував за резолюцію "Стратегічні комунікації ЄС як протидія пропаганді третіх сторін". Відповідно до документа, основними інформаційними загрозами з боку Росії вважаються телеканал RT, фонд "Русский мир", агентство Sputnik і підвідомче російському МЗС федеральне агентство Росспівпраця.

Залиште свій коментар

Вибір редакції