В'єтнамські студенти створили незвичайний шолом для медиків, які працюють з інфікованими коронавірусом

В'єтнамські студенти створили незвичайний шолом для медиків, які працюють з інфікованими коронавірусом

Шолом об’ємний і значно важчий за звичні респіратори.

Захисний шолом для медиків, які працюють з хворими на коронавірус, розробили троє в’єтнамських студентів.

Про це розповіли у ТСН.Ранок.

Головна відмінність цього шолому в тому, що його не обов’язково знімати, коли треба, наприклад, витерти піт чи почухати голову. Крім того, у ньому можна навіть нашвидку перекусити. Завдяки спеціальній конструкції фільтрів повітря, що циркулює, у шоломі довгий час залишається безпечним, навіть за умови постійного близького контакту з хворими.

Мінус цього винаходу те, що шолом об’ємний і значно важчий за звичні респіратори. Саме над цим недоліком студенти-розробники ще працюватимуть. Утім, вони вже підписали контракт з найбільшим виробником апаратів ШВЛ у В’єтнамі. Компанія планує допомогти їм вдосконалити модель і запустити її у виробництво.

Відео В'єтнамські студенти розробили захисний шолом для медиків, які працюють із хворими на COVID-19

Захисний шолом для медиків, які працюють з хворими на коронавірус, розробили троє в’єтнамських студентів. Головна відмінність цього шолому в тому, що його не обов’язково знімати, коли треба витерти піт, почухати голову, у ньому можна навіть нашвидку перекусити. А завдяки спеціальній конструкції фільтрів повітря, що циркулює у шоломі, він довгий час залишається безпечним, навіть за умови постійного близького контакту з хворими. Мінус цього винаходу – шолом об’ємний і значно важчий за звичні респіратори – то ж над цим недоліком студенти-розробники ще працюватимуть. Але вони вже підписали контракт з найбільшим виробником апаратів ШВЛ у В’єтнамі. Компанія планує допомогти їм вдосконалити модель і запустити її у виробництво.     

В'єтнамські студенти розробили захисний шолом для медиків, які працюють із хворими на COVID-19

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів