В Європарламенті висміяли президентські амбіції Шварценеггера

Європейські депутати не сприйняли всерйоз те, що Термінатор може претендувати на посаду глави Європейської ради.

Представники Європарламенту негативно поставилися до повідомлень про те, що кіноактор і колишній губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер може претендувати на посаду президента Євросоюзу.

Так, колишній бельгійський прем'єр і лідер європарламентарів-лібералів Гі Верхофстадт повідомив, що дуже сильно сміявся, коли дізнався про те, що Шварценеггер може поборотися за посаду глави ЄС.

На думку Верхофстадта, такі чутки свідчать про те, що американці зовсім не знають, як йдуть справи в Європі.

Австрійський євродепутат від соціал-демократів Йорг Ляйхфрід назвав президентські амбіції колишнього каліфорнійського губернатора образливими. "Все, вже не перше квітня", - сказав політик.

Нагадаємо, раніше американські ЗМІ повідомляли, що політичні радники Шварценеггера, який на початку 2011-го залишив посаду губернатора Каліфорнії, рекомендували йому поборотися за посаду голови Європейської ради.

"Шварценеггер може стати для об'єднаної Європи своїм Джорджем Вашингтоном", - пояснив один з них, Террі Таммін.

Посаду глави Європейської ради у ЗМІ називають "президентом ЄС". Однак людина, яка обіймає її, не наділена виконавчою владою, а більшою мірою виконує адміністративні функції.

Президент ЄС головує на засіданнях Європейської ради і виступає як "головна особа" Євросоюзу на міжнародній арені. До 2009 року ця посада була неофіційною і автоматично переходила до тимчасового голови Євросоюзу. Але за Лісабонським договором 2009 року вона вважається виборною, на термін 2,5 роки. Зараз цю посаду обіймає бельгієць Герман Ван Ромпей, чиї повноваження закінчуються 31 травня 2012 року.

Читайте також:

Шварценеггер може повернутися до Європи і стати президентом

He's back: Шварценеггер повертається в кіно

Шварценеггер залишив посаду з боргом у 25 мільярдів доларів

Дружина Шварценеггера зірвала показ серіалу про клан Кеннеді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: