Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Європарламенті заговорили про заборону трофейного полювання

Змін вимагають понад 50 депутатів і ряд представників екологічних організацій

На конференції в Женеві десятки депутатів Європарламенту та представники екологічних організацій відхилились від порядку денного і закликали заборонити трофейне полювання.

Про це повідомляє DW.

"У відкритому листі, оприлюдненому в неділю, 18 серпня, у Женеві в рамках Всесвітньої конференції зі збереження рідкісних видів тварин ініціатори звернення закликали внести зміни до Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни та флори, що перебувають під загрозою зникнення (CITES)... За заявою генерального секретаря CITES Івонн Ігеро, продовжувати в тому ж дусі "більше неможливо", - йдеться в повідомленні.

Відео Суд викреслив лося з Червоної книги і дозволив на нього полювати

За це рішення мисливці боролися рік акціями протестів та в суді. Мовляв, тварин забагато і вони винищують ліси. Міністерство екології це заперечує та обіцяє рішення суду оскаржити. Чому сохатий більше не охороняється законом – далі у сюжеті.

Суд викреслив лося з Червоної книги і дозволив на нього полювати

Автори звернення, понад 50 депутатів і ряд представників екологічних організацій, звернули увагу, що заборона на торгівлю тваринами, переліченими у додатку до Конвенції про охорону видів, не поширюється на мисливські трофеї.

За словами захисника прав тварин Едуардо Гонсалвеша, трофейне полювання є "індустрією з багатомільйонним оборотом", а отже, явно "комерційною". Тому відповідну лазівку в Конвенції слід усунути.

Нагадаємо, що у новому звіті Всесвітнього фонду дикої природи (WWF) йдеться, що популяція мешканців світових лісів – птахів, ссавців, амфібій та рептилій – за останні 40 років скоротилася більше ніж на 50%.

Учені попереджають, що це може мати катастрофічні наслідки для екосистеми лісів та пришвидшити зміни клімату – багато тварин відіграють важливу роль у підтримці здоров'я дерев. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції