В Європі провели операцію проти "російської мафії": 69 людей затримано

Європейська поліція розпочала масштабну операцію проти "російської мафії". Іспанією, Німеччиною та іншими країнами прокотилися масові арешти.

Одразу у декількох країнах Європи в понеділок пройшла низка рейдів проти так званої російської мафії. В рамках операції було заарештовано щонайменше 69 людей.

За даними журналістів, операція ще не завершена. Серед затриманих громадяни Росії, Грузії і Вірменії.

24 людини затримано в Іспанії, де рейди проти мафії в Барселоні, Валенсії і Гвадалахарі проводив спеціальний поліцейський підрозділ боротьби з наркотиками і організованою злочинністю.

За даними ЗМІ, більшість затриманих є російськими громадянами, які діяли на території країни протягом 4 років. Їх звинувачують у відмиванні грошей, отриманих від продажу наркотиків, контрабанді зброї, а також в корупції. Висуваються припущення, що ці люди могли мати стосунок до змов з метою вбивства.

Ще 45 людей були заарештовані під час подібних операцій в інших європейських країнах – зокрема, у Німеччині, Австрії, Швейцарії та Італії.

Зазначимо, що під поняттям "російська мафія" на Заході розуміють членів злочинних угрупувань з різних держав пострадянського простору.

Боротьба з російською мафією в Іспанії має вже багаторічну історію. А нещодавно іспанська влада видала Росії передбачуваного лідера "орехівського" злочинного угрупування Сергія Буторіна, який відбував покарання в іспанській в'язниці і просив політичного притулку в Іспанії.

Читайте також:

"Російська мафія" в Іспанії розчленовувала дітей на органи

Іспанія видала Росії лідера найкривавішої банди 90-х років

Високопосадовці Нью-Йорка виявилися членами мафіозного клану

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: