В Європі знову закривають аеропорти

Європейські країни змушені знову закривати свій повітряний простір. Серед них Австрія, Португалія, Іспанія та Великобританія.

Хмара вулканічного попелу з Ісландії знову змушує європейські країни закривати свій повітряний простір. Для польотів закриті аеропорти Австрії, з перебоями працюють термінали Португалії, Іспанії та Великобританії.

За минулі вихідні авіакомпанії скасували понад тисячі рейсів. Природний катаклізм може внести зміни до списку гостей та учасників Канського фестивалю. Хмара попелу вже в найближчу добу може досягти середземноморського узбережжя. А в Італії та Німеччині навпаки, аеровокзали знову працюють в штатному режимі. Концентрація попелу в повітрі над цими країнами зараз не представляє загрози для повітряного транспорту.

Ісландський вулкан, який мовчав протягом майже 200 років, прокинувся в березні поточного року. У результаті виверження в небо було викинуто величезну хмару вулканічного попелу, вогонь швидко поширився над Північною Європою. У зв'язку з небезпекою виходу з ладу авіаційних двигунів багато європейські та американські авіакомпанії ухвалили рішення про припинення повітряного сполучення над цими територіями.

Нагадаємо, дев'ятсот авіарейсів скасовано 9 травня у повітряному просторі Європи.

Читайте також:

Через вулканічну хмару в Європі скасували 900 авіарейсів

В Італії через хмару вулканічного попелу закрито повітряний простір

Більше 15 аеропортів в Іспанії закриті через нову хмару попелу

Ісландський вулкан викинув чергову "порцію" попелу на висоту більше 9 км

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: