У Євросоюзі замислилися про часткове зняття санкцій з Росії

Санкції можуть зняти в одному із секторів у 2017 році.

У Євросоюзі допустили зняття санкцій з Росії в наступному році в одному із секторів. Про це повідомляє Reuters з посиланням на європейських дипломатів.

"Ймовірно, всі санкції одразу не скасують, але може бути прийнято рішення про їх скасування в одному з секторів наступного року", – заявив один зі співрозмовників агентства.

За словами одного з дипломатів, рішення голови Єврокомісії Жан-Клода Юнкера приїхати до Росії на Петербурзький міжнародний економічний форум (ПМЕФ) частково було мотивовано його стурбованістю тим, що ЄС втрачає єдність щодо антиросійських санкцій.

"Юнкер приїхав, тому що був стурбований тим, що країни-члени Євросоюзу вели перемовини з Росією окремо. Він хотів спробувати повернути ініціативу", – розповів співрозмовник агентства.

Як повідомлялося раніше, у парламенті Бельгії зареєстрували проект резолюції про скасування санкцій проти Росії. Автором проекту резолюції є депутат Палати представників (нижньої палати) від правоконсервативної Народної партії Альдо Каркасі. Він повідомив, що проект резолюції розгляне Комісія із зовнішніх справ Палати представників після парламентських канікул.

ВідеоРосійський Крим і жодних санкцій: пропутінські заяви Трампа шокували експертів

Як відомо, санкції проти РФ були введені 31 липня 2014 року через анексію Криму і були посилені у вересні 2014 року. 9 березня 2015 року Європейська Рада вирішила зв'язати термін дії санкцій з повним виконанням Мінських угод.

Після анексії Криму і початку збройного конфлікту на Донбасі США, Євросоюз і ще кілька держав в кілька етапів застосували до Росії економічні санкції. В останні кілька місяців деякі європейські політики почали обговорювати можливість їх послаблення або зняття.

17 червня Рада ЄС подовжила санкції проти окупованого Криму на 12 місяців. Санкції стосуються заборони на імпорт до ЄС товарів з Криму і Севастополя, інвестицій в окупований півострів і експорту певних товарів і технологій в Крим. 

ВідеоРада ЄС ухвалила рішення продовжити економічні санкції проти Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: