В'їзд в США тепер можна оформити через Інтернет

Набрали чинності нові правила безвізового в'їзду в США.

З 12 січня 2009 почали діяти нові правила в'їзду в США для громадян 35 країн, що мають право відвідувати Америку без оформлення візи. Тепер замість заповнення паперової форми в літаку мандрівники зобов'язані дістати схвалення влади через інтернет, повідомляє Associated Press.

Гості Америки, які не виконали дане розпорядження або не дістали схвалення на в'їзд не будуть допущені на територію країни. Згідно з новим порядком, заповнити інтернет-анкету необхідно не менше чим за 72 години до вильоту. Представники американської влади стверджують, що в переважній кількості випадків відповідь буде отримана через декілька секунд.

"Електронна система авторизації подорожей" (Electronic System for Travel Authorization, ESTA) була розроблена міністерством національної безпеки США. У відповідь на запит система може видати три варіанти відповіді: дозвіл, відмова або чекання відповіді. Якщо користувач дістав відмову, він може звернутися за дозволом в американське консульство. Чекання рішення означає, що користувачеві необхідно повернутися на сайт через деякий час для перевірки статусу заявки.

Система авторизації безкоштовна для відвідувачів, отриманий дозвіл на в'їзд дійсний протягом двох років.

У зв'язку з введенням нового порядку в багатьох країнах чекають загострення ситуації в аеропортах, оскільки тепер служби контролю вимушені будуть стежити за виконанням нових правил і не пропускати в літаки пасажирів, які не прошли процедуру авторизації. Висловлюються також побоювання, що багато мандрівників могли не знати про зміну порядку відвідин США, у зв'язку з чим їх поїздки можуть не відбутися.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: