В зоні палестино-ізраїльського конфлікту опинилися десятки тисяч громадян України

Місто Ашдод, в якому проживають тисячі вихідців із України, піддалося ракетному обстрілу, в результаті якого одна людина загинула, четверо - отримали поранення.

Ізраїльське місто Ашдод, в якому проживають близько 30 тисяч вихідців з України, серед яких немало громадян України, піддався ракетному обстрілу. За повідомленнями ізраїльських служб безпеки, в результаті обстрілу одна людина загинула, одна отримала важкі поранення і знаходиться у важкому стані, ще троє отримали легкі поранення.

Ашдод, знаходиться в 35 кілометрах на південь від Тель-Авіва. Населення міста становить близько 240 тисяч людей, половина з яких вихідці з країн СНД.

В армії вважають, що для обстрілу Ашдода бойовики використали ракети "Град".

Відзначимо, що раніше літак ізраїльських ВПС знищив на півдні сектори Газу вантажівку, яка перевозила ракети "Град".

Відзначимо, що Україна де-юре, не визнаючи подвійне громадянство, вважає своїми громадянами всіх, хто виїхав на постійне місце проживання до Ізраїлю після 1991 року.

Наприклад, людина, яка покинула територію України після 1991 року і має ізраїльський паспорт для того, щоб відвідати Україну зобов'язана стати на консульський облік та отримати міжнародний паспорт. Українська віза такому громадянинові в ізраїльському паспорті не ставиться.

Як повідомляв ТСН.ua, Ізраїль із 27 грудня проводить масштабну військову операцію в секторі Газа, жертвами якої стали вже приблизно 310 людей, поранено близько 1700 людей.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: