Вайншток займеться Олімпіадою в Сочі

Путін запропонував голові "Транснефти" Семену Вайнштоку очолити державну корпорацію з підготовки до зимової Олімпіади-2014.

Президент Росії Володимир Путін запропонував голові "Транснефти" Семену Вайнштоку очолити державну корпорацію з підготовки до зимової Олімпіади-2014 в Сочі, і він погодився.

"Ви вісім років очолюєте "Транснефть". За цей час виконана величезна робота, здійснено багато великих і важливих для країни проектів. Я з цим поздоровляю і дякую Вам", - сказав Путін на зустрічі з Вайнштоком.

Російський президент відзначив, що післязавтра у Вайнштока закінчується термін його контракту на посту глави "Транснефти". "У мене є пропозиція. Я хочу попросити Вас очолити роботу із створення, а потім очолити і саму держкорпорацію з підготовки до зимових Олімпійських ігор 2014 року", - сказав Путін.

Вайншток подякував президентові. "Я з легкою душею можу покинути "Транснефть", тому що вона стабільна, добре структурована і така, що добре стоїть на ногах", - сказав він. Вайншток вважає, що можна бути упевненим, що компанія не підведе нафтовиків і всю країну.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: