"Вакцини дають надію": Папа Римський закликав людей робити щеплення проти COVID-19

"Вакцини дають надію": Папа Римський закликав людей робити щеплення проти COVID-19

Папа Франциск також вакцинувався у березні 2021 року.

Папа Римський Франциск, який вакцинувався проти коронавірусу ще у березні, 18 серпня закликав людей робити щеплення від COVID-19, наголосивши, що це дає надію на припинення пандемії і є проявом любові.

Звернення Папи Римського іспанською мовою у відеозверненні, зробленому від некомерційної американської групи Ad Council і коаліції громадської охорони здоровʼя COVID Collaborative, повідомляє Vaticannews.

За його словами, отримання "сертифікованого" щеплення проти коронавірусу і допомога іншим у його отриманні є "актом любові". Папа Римський зауважив, що це "любов до себе, любов до наших сімей і друзів, і любов до всіх народів. Любов також є соціальною і політичною".

"Завдяки Божій благодаті та роботі багатьох у нас тепер є вакцини, які захищають від COVID-19. Вони дають нам надію на припинення пандемії, але тільки в тому випадку, якщо вони будуть доступні для всіх, і якщо ми будемо працювати спільно", – заявив понтифік.

Папа Римський наголосив, що вакцинація – це "простий, але дієвий спосіб просування загального блага і турботи один про одного, особливо про найбільш вразливих". Він також зауважив, що "соціальна та політична любов" виховується через "незначні індивідуальні жести, здатні трансформувати та покращити суспільство".

До заклику Папи приєдналися кардинали та архієпископи з США, Бразилії, Сальвадору, Гондурасу, Мексики і Перу.

Нагадаємо, раніше вчені з'ясували, що переконує людей не вакцинуватися проти COVID-19.

Нагадаємо, раніше керівник Центру економіки охорони здоров'я Київської школи економіки (KSE) Юрій Ганиченко заявив, що українцям важливо вакцинуватися саме зараз, поки немає зростання захворюваності на COVID-19, яке експерти прогнозують вже найближчим часом. Оскільки фахівці прогнозують, що спалах "може бути дуже серйозним". 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Вакцина проти коронавірусу
Наступна публікація