Вальпургієва ніч в Німеччині: понад 50 постраждалих

Ніч на 1 травня та сам першотравень у Німеччині проходить на тлі сутичок демонстрантів з поліцією.

Німеччиною прокотилася хвиля сутичок між поліцією та учасниками першотравневих демонстрацій.

Під час святкування Вальпургієвої ночі в Берліні в результаті зіткнень між правоохоронцями та п'яною молоддю були поранені більше 50 поліцейських. Повідомлення про безлади надійшли також з Гамбурга на півночі країни.

Вдень 1 травня в ході зіткнень з першотравневими демонстрантами в Берліні отримали поранення ще 30 поліцейських. Учасники акцій протесту кидали в представників сил правопорядку пляшки і камені. Поліція затримала 49 маніфестантів.

У зв'язку з економічною кризою влада очікує, що в демонстраціях візьмуть участь значно більше людей, чим зазвичай. У столиці ФРН планують вивести на вулиці додаткові п'ять тисяч поліцейських. Вони мають запобігти подальшим безчинствам, якими вже двадцять років затьмарюють першотравневі свята представники радикальних угрупувань.

Про намір провести мітинги заявила неонацистська націонал-демократична партія Німеччини, їй протистоятимуть угрупування лівого толку, які закликали своїх прихильників до альтернативних демонстрацій.

В день міжнародної солідарності трудящих маніфестації проходять в багатьох країнах Європи. Зокрема, у Франції збираються близько 300 організованих профспілками демонстрацій. Акції протесту також проходять в Туреччині, Іспанії та Греції.

Читайте також:

Київські анархісти закидали Нацбанк димовими шашками

Відьми всього світу злетяться на Вальпургієву ніч до Німеччини

Перше травня має язичницьке коріння

Перші випадки свинячого грипу зафіксовані в Німеччині та Бельгії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: