Варила ведмежу сечу: в Каліфорнії "шаманку" звинувачують у підпалі лісів

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Варила ведмежу сечу: в Каліфорнії "шаманку" звинувачують у підпалі лісів

Associated Press

Свою провину жінка заперечує. За її словами, все навколо було сирим, тому розвести вогонь не вдалося.

У пожежі в Північній Каліфорнії, що представляла загрозу тисячам будинків, звинуватили 30-річну громадянку США Олександру Суверневу. Їй загрожує до дев'яти років в'язниці за підпал лісу.

Про це інформує New York Post.

Олександра Сувернева вважає себе шаманкою. Вона гуляла в природному парку в Північній Каліфорнії. Жінка розповіла, що хотіла розвести вогонь в лісі, щоб прокип'ятити воду з калюжі від ведмежої сечі і випити.

За її словами, все навколо було сирим, тому розвести вогонь не вдалося. Але незабаром почалася пожежа в іншому місці і жінка потрапила у вогняну пастку. Їй довелося звернутися за допомогою до рятувальників, які гасили вогонь неподалік.

У Суверневої знайшли балончики з CO2, запальничку і пакет "із зеленим трав'янистим вмістом". Правоохоронці вважають, що саме Олександра є винуватицею пожежі, в результаті якої понад 40 будинків згоріли, 10 тис. га лісових угідь знищено, а близько 2 тисяч місцевих жителів евакуйовані.

Жінка арештована. Їй призначена застава 150 тисяч доларів.

Олександра Сувернева вчиться в аспірантурі Коледжу екологічних наук та лісового господарства Державного університету Нью-Йорка. У соцмережах вона називає себе "шаманкою". Адвокат затриманої натякнув, що у жінки, можливо, є "розлад психіки" або "проблеми з наркотиками".

Нагадаємо, що США продовжують атакувати лісові пожежі: вони загрожують унікальним деревам.

Новини світу: Джо Байден заявив про небезпеку змін клімату під час візиту в Каліфорнію

Новини світу: Джо Байден заявив про небезпеку змін клімату під час візиту в Каліфорнію

Підписуйтесь на наші канали в Telegram і Viber.

Наступна публікація