Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Варшаву налякала міжнародна реакція на ухвалений закон про "бандерівську ідеологію"

США та Ізраїль засудили документ.

Керівництво Польщі готове до розмови з Ізраїлем і США щодо ухваленого парламентом закону про Інститут національної пам’яті.

Про це оголосив голова Постійного комітету Ради міністрів Яцек Сасін.

За його словами, ця ситуація для Польщі некорисна і шкодить чинній польській владі.

"Він (прем’єр-міністр Матеуш Моравєцький - Ред.) уже після телефонної розмови з прем’єр-міністром Ізраїлю Нетаньягу, після заяви, в якій пояснив нашу польську позицію, після зустрічі в місцевості Маркова, де він пояснював цю позицію закордонним журналістам. Прем’єр-міністр створив історично-юридичну групу, яка має почати діалог з ізраїльською стороною. Ми робимо все, що в нашій силі і всі найважливіші особи в польській державі задіяні в пояснення цієї справи. Маємо надію на добру волю наших партнерів в Ізраїлі і США; що вони захочуть слухати наших аргументів, а не розпалювати конфлікт, який не має жодного сенсу і реальних підстав», – сказав Сасін.

ВідеоСША, ОБСЄ та Ізраїль розкритикували польський законопроект про "бандерівську ідеологію"

Польща під вогнем критики через законопроект про Голокост та "бандерівську ідеологію". Його критикують в Україні, а також у США, ОБСЄ та Ізраїлі. Лист проти схвалення нового закону підписали і понад сотню польських митців та діячів культури. Документ, ухвалений сенатом, передбачає штраф або навіть ув’язнення за ствердження, що поляки були причетні до Голокосту, а також за заперечення злочинів українських націоналістів проти поляків у Другій світовій.

США, ОБСЄ та Ізраїль розкритикували польський законопроект про "бандерівську ідеологію"

Нагадаємо, ухвалений закон викликав різку реакцію Києва, адже документом засуджується націоналістична робота щодо відновлення незалежності України, яка існувала в середині минулого століття. Основними провідниками її ОУН і УПА.

Залиште свій коментар

Вибір редакції