Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вартість нафти збільшилася на тлі засідання ОПЕК і заяв Трампа

Brent сягнув $ 75, але потім відкотився до $ 74,22 за барель.

Нафта здорожчала на тлі засідання ОПЕК, на котрому учасники домовилися скоротити темпи зростання видобутку сировини. Вартість серпневих ф'ючерсів Brent на лондонській біржі зросла до $ 74,22, а протягом дня сягала $ 75,34 за барель.

У Нью-Йорку нафта WTI також зросла в ціні до $ 67,58 за барель. Усе це пов’язано з тим, що плановане ОПЕК нарощування виробництва буде не таким істотним, як очікувалося, і це послабило побоювання, що на ринку з'явиться надлишок нафти. Міністр енергетики Саудівської Аравії Халід аль-Фаліх заявив, що країни картелю досягли угоди про загальне збільшення видобутку нафти на 1 млн барелів на добу, а міністр нафти Нігерії Еммануель Качікву додав, що фактичне нарощування видобутку нафти країнами ОПЕК буде приблизно на третину меншим.

Відео"Нафтогаз України" може втратити міжнародні кредити та інвестиції

При цьому президент США Дональд Трамп закликав ОПЕК збільшувати видобуток і продовжувати знижувати ціни на нафту. "Сподіваюся, ОПЕК збільшить видобуток істотно. Потрібно продовжувати знижувати ціни" – наголосив він.

Як повідомлялося, Україна збільшила імпорт нафти і нафтової сировини на 36,8%, тобто на понад 100 тисяч тонн. Найбільше Україна витратила на імпорт з Азербайджану - 194,853 мільйонів. Також з Алжиру було імпортовано сировини на 7,176 мільйонів, з Ірану - на 1,844 мільйонів, з інших країн - на 1,616 мільйонів доларів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції