Вартові Ісламської революції підтримали демонстрантів в Ірані

Кілька офіцерів з Корпусу вартових ісламської революції запевнили, що вони не будуть стріляти і бити їхніх "братів, які виступають із законними вимогами і протестами".

Кілька вищих офіцерів з Корпусу вартових ісламської революції (КВІР) попросили свого командира відмовитися від використання силових методів для розгону демонстрацій опозиції.

У листі на ім'я генерал-майора Мохаммеда Алі Джафарі офіцери просять його наказати КВІР і басиджам діяти якомога більш коректно під час антиурядових акцій.

Автори листа, серед яких є командири підрозділів КВІР в Тегерані, Кумі, Ісфахані і Тебрізі, просять Джафарі скористатися своєю владою і наказати басиджам "наступного разу залишити свої кийки вдома".

Зі свого боку командири КВІР пообіцяли: "Ми не будемо стріляти і бити наших братів, які виступають із законними вимогами і протестами проти політики і поведінки їхніх лідерів".

Лист, дата написання якого не наводиться, потрапив до західних ЗМІ 18 лютого - у день, коли уряд Ірану скликав своїх прихильників на "марш ненависті".

Учасники цього заходу збираються продемонструвати супротивникам чинного режиму своє обурення демонстраціями протесту, що відбулися в Тегерані й інших містах 14 лютого.

Нагадаємо, тоді на вулиці іранських міст вийшли десятки тисяч людей, які зажадали зміни режиму і загальної демократизації політичної системи. Ці акції були жорстоко розігнані підрозділами поліції і басиджами. Щонайменше одна людина була убита, десятки дістали поранення, сотні були заарештовані.

Читайте також:

Депутати Ірану вимагають "смерті" лідерів опозиції

Близький Схід охопили заворушення: повстали Іран, Бахрейн, Ємен, Лівія

У Тегерані опозиціонери влаштували бійню на похороні

В Ірані стратили громадянку Нідерландів, яка виступала проти Ахмадінежада

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: